Price: 545kr
one-size
Discover high-performance, oil-free hydration Two powerful hydrators combine in one lightweight, oil-free water cream moisturizer. Infused with replenishing Electrolytes and Hyaluronic Acid, this smart formula targets areas of skin that need moisture most to deliver weightless, balanced hydration for an energized, glowing complexion. Visibly plumps & floods skin with hydrationReplenishes and promotes lasting moistureEnergizes & renews dry, visibly dull fatigued skinLeaves skin healthier-looking and glowing
| Texture | Liquid |
| Color | Multicolor |
| Skin Type | Normal |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Effect | Hydrating |
| Height | 15 cm |
| Width | 4 cm |
| Length | 17 cm |
| SKU | sb25101120732602782 |